"Hyrrem" shpërfytyrohet nga operacionet plastike, tani nuk do t'a njihni më (FOTO LAJM)

Pëlqej
Meryem Uzerli është një aktore e dashur për shqiptarët pasi ajo u bë e njohur pasi luajti rolin e sulltaneshës Hyrem, në serialin turk "Sulltani i Madhërishëm".

Një fytyrë e bukur dhe flokë të kuq bënë që të fitonte mjaft zemra, por tani ajo nuk njihet më për shkak të operacioneve plastike.

Mediat turke kanë publikuar disa pamje të Meryem, e cila shfaqet e shpërfytyruar nga operacionet plastike.

Siç shihet ajo ka bërë ndërhyrje në mollëza, buzë si dhe botox të cilat e kanë bërë të duket shumë larg pamjes që jemi mësuar ta shikojmë zakonisht.
Shtuar më 15/05/2018, ora 14:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori