Hyn për të vjedhur, familja nga Fieri e kap hajdutin dhe i jep një dajak të mirë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Vjedhjet janë shtuar shumë në Shqipëri, ku mjaft parazitë mendojnë që t'a sigurojnë jetesën përmes përvetësimit të pronës së tjetrit.

Por, siç thotë edhe populli, "njehërë shkon shtamba në krua, herën e dytë thyhet".

Kështu i ka ndodhur edhe një hajduti nga Fieri, i cili është kapur duke vjedhur brenda shtëpisë nga familjarët, të cilët i kanë dhënë një mësim të mirë.

Në fotot e publikuara nga "Joq", duket se hajduti rreth 40 vjeç është rrahur mirë e mirë nga familjarët, të cilët më pas edhe e kanë fotografuar.

Shtuar më 18/06/2018, ora 17:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori