Humbi gishtat e dorës në një aksident, mjekët ia zëvendësuan me gishtat e këmbës (FOTO LAJM)

Pëlqej
Jeremy Payton, 55 vjeç humbi gishtat e dorës së djathtë gjatë një aksidenti që i ndodhi në punë.

Me frikën se do të ngelte një person me aftësi të kufizuara gjithë jetën, Payton iu drejtua spitalit për të operuar dorën, përcjell albeu.com.

Kirurgët arritën një sukses të madh, sepse Payton e bënë me gishta përsëri.

Atij i hoqën gishtat e këmbës dhe ja vendosën në dorën e djathtë.

Jeremy po mwson të jetojë me dorën e tij të re dhe ka mësuar të kryejë detyrat e përditshme, duke përfshirë lidhjen e kepuceve dhe gatimin. /albeu.com/


Shtuar më 13/09/2017, ora 15:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori