Humbën kile në mënyrë të çmendur, VIP-at që habitën Shqipërinë

Linda eshte padyshim nje shembull per tu ndjekur. Ajo eshte bere fenomen me kete humbje peshe vetem me palester ne te gjithe boten.
Pëlqej
Të gjithë e dimë sesa e vështirë është që të humbasësh peshë.

Eshtë një proces shpeshherë i gjatë, kërkon vullnet dhe shumë dëshirë për të arritur qëllimin.

Edhe disa nga personazhet publikë vuajnë nga kilet e tepërta.

Ama disa prej tyre i kanë vënë një qëllim vetes dhe ia kanë arritur të arrijnë peshën ideale.

Ju i gjeni në galerinë më lart. /albeu.com/
Shtuar më 19/03/2018, ora 16:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori