Hotelet me shtretërit më përrallor në botë (FOTO-LAJM)

Brenda një flluskë, por e natyrës, apo të zhytur në një panoramë ngrohtësie netësh afrikane. Këta janë disa nga shtretërit më fantastikë dhe origjinalë në botë.

Propozimet për këta shtretër vijnë nga komuniteti më i madh i udhëtarëve ndërkombëtar,TripAdvisor. /albeu.com/
Shtuar më 06/09/2014, ora 11:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori