Hoqi pantallonat live para Ramës, Alfred Lela bën ekstremin: Del nudo! (FOTO LAJM)

Nesë menduat se ishte "ekstremi" heqja e pantallonave live përpara kryeministrit Rama për të zbuluar plagët, e keni menduar gabim.

Gazetari Alfred Lela ka guxuar shumë me foton e fundit të publikuar e cila tashmë po bën xhiron e medias online.

Lela ka pozuar nudo përballe fotografit, Fation Plaku, në krah të avokates, Rudina Jasini.

"Dite plot aventura dhe fun me grupin e pare #rrineshqiperi 1-10 gusht. Ne lumin e Stupes me @alfred_lela dhe @dinajasini", shkruan fotografi ne postimin e tij! /albeu.com/

Shtuar më 04/08/2020, ora 22:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori