Historia e dashurisë që nisi nga një serial, Bertan Asllani pozon me të dashurën (FOTO LAJM)

Prej vitesh tashmë këngëtari i njohur shqiptar, Bertan Asllani jeton në Turqi ku vazhdon të merret me muzikë, por ka provuar edhe aktrimin. Vite më parë ai luajti në serialin "Pis Yedili" e në xhirime u njoh me të dashurën aktuale, aktoren Hazal Senel.

Hazal është një nga aktoret më të njohura turke dhe aktualisht luan rolin e "Shirin" në serialin "Mos ma lësho dorën".

Bertani dhe Hazal janë prej kohësh në një lidhje dashurie dhe nuk i kanë kursyer fotot krah njëri-tjetrit.

Madje ditën e sotme Bertani ka postuar një foto bardhë e zi ku shfaqet duke pozuar pranë Hazalit e foton më pas e ka ripostuar edhe aktorja duke e shoqëruar me një zemër./XING
Shtuar më 30/10/2019, ora 10:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori