Hidhet në erë makina e pronares së televizionit (FOTO LAJM)

Një shpërthim i fuqishëm tronditi Beogradin mëngjesin e sotëm duke shkaktuar alarm tek forcat e sigurisë dhe qytetarët.

Më pas, u mësua se një makinë ishte hedhur në erë.

Makina i përket pronarestelevizionit të njohur serb Tv Pink, Dushica Jakovljeviç, raporton Albeu.com.

Shpërthimi ka ndodhur në një parking, në afërsi të stadiumit të ekipit të klubit Cervena Zvezda.

Si pasojë e shpërthimit janë dëmtuar edhe disa makinaafërsi dhe dritaret e disa ndërtesave në afërsi.

Shtuar më 01/09/2018, ora 12:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori