Hashim Thaçi takohet me Kadri Veselin dhe Sami Lushtakun (FOTO LAJM)

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, i shoqëruar nga kryetari i Skenderajt, Sami Lushtaku, kanë vizituar të premten kreun e PDK-së, Kadri Veselin, për t’i uruar festën e Kurban Bajramit.

Ai, bashkë me kryetarin e Skenderajt, Sami Lushtatku, e ka vizituar kryetarin e PDK-së, Kadri Veseli në familjen e tij.
Shtuar më 02/09/2017, ora 13:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori