Harron të vishet, shqiptarja e njohur del vetëm me paliçeta (FOTO LAJM)

Tika Camaj është modelja shqiptare që është bërë e njohur për gjithë botën.

Modelja që punon për Victoria’s Secrets ka pozuar vetëm me një palë paliceta dhe pa asgjë poshtë.

Instagrami i shqiptares numëron shumë fansa dhe prej kohësh kënaq ata me poza bujare.

Tika është në super formë dhe pse ka thënë shpeshherë që gjenetika e saj i ka sjellë shumë të mira dhe nuk mundohet shumë. /albeu.com/
Shtuar më 14/08/2020, ora 15:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori