Harron ndarjen, Orlando Bloom i rrethuar nga femrat (FOTO LAJM)

Kohët e fundit, Orlando Bloom është parë në shoqërinë e shumë femrave, pas zënkës që pati me Justin Bieber. Ai nuk po e vuan aspak ndarjen, ndërsa fotot që kanë publikuar mediat rozë, tregojne afrimitetin me një bionde.

Ai është parë në krahët e 20–vjeçares suedeze, Lykke Glommen. Po në Ibiza, pak ditë më parë ai është parë nën shoqërinë e Erica Packer, 37 vjeç dhe në fotot e bëra në një jaht, çifti ka qenë duke u përkëdhelur. /albeu.com/Shtuar më 08/08/2014, ora 14:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori