Harrojnë ndarjen, Afërdita me familje ndërsa Shpati me femra (FOTO-LAJM)

Pas ndarjes Afërdita Dreshaj dhe Shpat Kasapi i janë kthyer impenjimeve te tyre. Dreshaj e cila ndodhet në Shtetet e Bashkuara evazhdon angazhimet e saj në botën e modës ndërsa po shijon edhe disa caste me familjen e saj ndërsa
Shpati vazhdon këndojë në mbrëmje të ndryshme muzikore.

Të dielën ai këndoi në një koncertnë Manheim të Gjermanisë, para një publiku i cili nga fotot duket shumë femëror. /albeu.com/
Shtuar më 13/03/2013, ora 10:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori