Harrojini flokët "top" majë kokës, ky është trendi i kësaj vere (FOTO LAJM)

Kur vjen vera, një nga problemet që lidhen me vapën janë pikërisht dhe flokët.

Edhe pse këtë vit ka qenë në trend floku i shkurtër mbi supe apo pak poshtë tyre, është gjetur një zgjidhje tjetër për të mbajtur flokjët larg fytyrës.

Rethi extra large ka ardhur për ta ndryshuar këtë modë njëherë e mirë. Ndoshta nuk keni menduar të vini një aksesor koke që nga viti 2008.

Në ketë vit rrathët e kokës ishin më kulmin e popullaritetit sidomos nga seriali Gossip Girl, Tani rrathët janë rikthyer falë markës së njohur Prada që i inkorporoi ato në sfilatën e Pranverës 2019.

Shtuar më 26/06/2019, ora 10:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori