Harrojeni biznesmenin, Morena tregon dashurinë e vërtetë (FOTO LAJM)

Morena Taraku shquhet për fotografitë e saj provokuese dhe stilin e kuruar që ka.

Ajo preferohet dhe është shumë e komentuar në publik, dhe prandaj ka edhe shumë fansa në rrjetet sociale.

Detaji që bie në sy në fotografitë e Morenës, është fakti që nuk ka të ndalur me firma lukzoe.

Gucci, Louis, Balenciaga, Puma Taraku e ka blinduar profilin me rrobat dhe aksesorët e shtrenjtë.

Morena ama duket se nuk paska kohë për të dashur një njeri pasi ka theënë publikisht se dashuria e saj e vërtetë është macja e saj. /albeu.com/
Shtuar më 12/03/2019, ora 16:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori