Hapet sfida online: Kush e kupton çfarë ka shkruar Rama? (FOTO LAJM)

Kryeministri Rama tentoi t'i kthente përgjigje përmes një loje fjalësh reagimit nervoz të ambasadorit Lu për fjalimin e djeshëm të kryeministrit në Kuvend ku e përfshiu pa dijeninë e tij diplomatin amerikan në një lojë të pisët politike.

"Patjetër që unë flas për veten time dhe miku ynë Lu flet për veten e vet😊 Dhe krejt normalisht, është puna ime të them atë që mendoj kur flas lidhur me të, siç është puna e tij të thotë atë që mendon kur pyetet lidhur mua", shkruajti Rama.

Mirëpo, ishin të shumtë ata që nuk kanë kuptuar se çfarë ka dashur të thotë Rama në fjalinë e tij të gjatë dhe me shumë përthyerje.

Kështu që, tani online është hapur sfida se kush arrin t'a kuptojë se çfarë kë dashur të thotë kryeministri.

Provojeni njëherë! /albeu.com/
Shtuar më 11/05/2018, ora 15:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori