Hapen arkivat, ja një foto e rrallë ku Monika Kryemadhi dhe Ilir Meta ishin shokë (FOTO LAJM)

Gjatë viteve, Ilir Meta ka pësuar ndryshime të mëdha me peshën e tij, por jo më pak ka mbetur edhe bashkëshortja e tij, Monika Kryemadhi. Të dy janë transformuar, duke u shfaqur mjaft elegant.

Por një fotografi e rrallë e realizuar në vitin 1991, shfaq të dy këta personazhe, ku mes tyre ekzistonte një miqësi e fortë.

Pavarësisht se fotoja nuk ka një cilësi shumë të mirë, në të shfaqen kryeparlamentari Ilir Meta, dhe bashkëshortja e tij dhe njëkohësisht deputetja e LSI-së, Monika Kryemadhi, në një periudhë kur ishin ende vetëm shokë. /albeu.com/
Shtuar më 16/01/2016, ora 16:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori