Halloween po afron, Belinda Dragoti transformohet në mënyrën më tërheqëse (FOTO LAJM)

Edhe pak ditë kanë mbetur nga festa e Halloween-it, por që tani shumë adhurues të kësaj feste kanë filluar transformimet për t'u dukur sa më të frikshëm. Nga VIP-at shqiptarë e para që na ka dhënë një ide si të transformohemi këtë Halloween është Belinda.

Modelja është shfaqur me flokë jeshil dhe makeup fiks si Joker teksa duket edhe e frikshme, por edhe një femër superseksi.

Modelja e ka shoqëruar postimin me shprehjen e Jokerit: "Më duket mua apo është duke u çmendur atje?".

Shtuar më 15/10/2019, ora 11:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori