Habit këngëtarja e njohur me të pasmet bombastike: Dua t'i zhduk! (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur, Ronela Hajati, është një nga femrat më s*ksi të shoëbiz-it shqiptar.
Ajo njihet për format e saj bòmbastike trupore, që herë pas here vendos që t’i ekspozojë teksa poston foto nbë rrjetet sociale.

Por mesa duket Ronela nuk është e kënaqur me pamjen e saj të jashtme, veçanërisht me të pasmet.

Së fundmi ajo ka zhvilluar një mini-intervistë me ndjekësit e saj, ku rrëfeu se aktualisht nuk ka bërë asnjë operacion plastik. Por në të ardhmen mund të kryejë ndërhyrje kirurgjikale, pasi ka treguar se dëshiron të zhdukpasmet e saj.

“S’kam asgjë kundër, madje e di që kur të më vijë koha do ngelem spitaleve … duke pasur sy dhe hundë pak fare të madhe. Po të kisha dhe buzë do ngjaja si dreq. Sa për vithe besomë dua ti zhduk,”- shkroi Hajati.
Shtuar më 27/07/2020, ora 21:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori