Habit Kastro Zizo: Dua të lë veten shtatzënë (FOTO LAJM)

Këngëtari i njohur Kastro Zizo ditën e sotme i ka befasuar të gjithë më një postim në Instagramin e tij.

“Dua të lë veten shtatzënë, ta pjell dhe në fund t’i bëj moral për kontraceptivët”, shkruan Kastropostimin e tij në Instastory.

Epo ai gjithmonë ka qënë i drejtpërdrejt me mendimet e tij. /albeu.com/
Shtuar më 02/05/2018, ora 14:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori