Habit gazetarja: Mashkulli duhet të vijë erë djersë (FOTO LAJM)

Qëndresa Krelani është e para komentatore sportive në Kosovë. Ajo është edhe motra e këngëtares së njohur Flaka Krelani si dhe është gazetare sportive.

Së fundmi në promon e emisionit ‘’Xing me Ermalin’, komentatroja sportive ka bërë një deklaratë, me të cilën i ka habitur të gjithë.

Ajo ka thënë se nuk i pëlqejnë meshkujt e bukur dhe se bukuria është për femra dhe jo për meshkujt.

Qëndresa Krelani është shprehur kështu:

Nuk më pëlqejnë meshkujt e bukur. Bukuria është për femra. Mashkullit duhet t’i vijë era djersë.’’

E mesa duket Qëndresa Krelani nuk është si vajzat e tjera që i duan meshkujt e bukur dhe që kujdesen deri në detajet më të vogla për veten.

Siç ka thënë edhe vetë ajo për të nuk ka problem nëse një mashkull mban era djersë.
Shtuar më 25/05/2019, ora 10:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori