Habit e dashura e Stresit, shfaqet me tatuazhin gjigant në krah (FOTO LAJM)

Partnerja e Stresit, Keisi është kthyer në një personazh shumë të ndjekur dhe të komentuar në rrjete sociale. Ajo është shumë aktive dhe publikon vazhdimisht foto të ndryshme nga jeta e saj në Kanada.

Bukuroshja ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve me foton e fundit, ku shfaqet me një tatuazh të madh në të gjithë krahun.

"Surprizë", ka shkruar Keisi krahas fotos. Ajo nuk e ka treguar domethënien e tatuazhin, por aty shihet fytyra e një gruaje, një busull dhe një orë.

Shtuar më 25/01/2021, ora 14:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori