Habit aktorja italiane: Mora një refugjat në shtëpi dhe kreva marrëdhënie seksuale (FOTO LAJM)

Aktorja italiane Valentina Nappi ka bërë një rrëfim të pazakontë në emisionin “La Zanzara” në Radio.

E famshme për disa filma porno ajo ka treguar se tashmë në Itali ka rënë buxheti për të tillë filma.

“Më pëlqejnë për momentin. Jam bërë me hapur ndaj seksit dhe marrdhënieve me njerëzit. Në porno nuk ka rëndësi historia apo skenari. Është thjesht eksitim dhe masturbim. Skenarët janë për një tjetër kinema”, tha Valentina.

Më tej, ajo ka treguar se një herë ishte e mërzitur dhe duke u kthyer për në shtëpi mori me vete një emigrant dhe kreu marrëdhënie seksuale me të.

“Çdo qenie njerëzore ka të drejtat e saj. Unë kështu jam. Pa kufij.”
Shtuar më 12/01/2021, ora 09:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori