Gruevski sulmon fizikisht Talat Xhaferin (FOTO LAJM)

Pëlqej
Gjatë futjes ne votim të ligjit për përdorimin e gjuhëve, deputetët e VMRO-DPMNE-së e kanë bllokuar punën e Kuvendit duke i'a pamundësuar kryeparlamentarit Xhaferi të vazhdon më tutje.

Ish kryetari i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski ka qenë më i ashpër ndaj Xhaferit, madje duke i gjuajtur me ujë dhe në fund duheshte ndërhyrja e sigurimit që të pengon konfrontim më të madh fizik.
/albeu.com/
Shtuar më 14/03/2018, ora 16:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori