Gruevski kombinohet për Pashkë, ja si është veshur (FOTO LAJM)

Kreu i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski, ka festuar sot Pashkët së bashku me familjen e tij, kryesisht në kishat e Shkupit dhe në Veles.

Por ajo që u ka rënë në sy medieve në këtë ditë, është kombinimi që Gruevski ka bërë për Pashkët, ku ka veshur një xhup të kuq.

I shoqëruar nga bashkëshortja dhe dy vajzat, ata kanë udhëtuar drejt Velesit ku dhe kanë përcjellë urimet e partisë së tij për këtë festë. /albeu.com/

Shtuar më 16/04/2017, ora 11:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori