Gruaja e "Trumpit të Europës" po çmend botën, Zonja e Parë më e bukur (FOTO LAJM)

Pëlqej
Lëvizja qendrore ANO (YES) e udhëhequr nga miliarderi populist Andrej Babis, i quajtur "Donald Trump of Europe", fitoi zgjedhjet të shtunën në Republikën e Çekisë .

Ish-ministri i Financave fitoi zgjedhjet duke marrë rreth 29.65 për qind të votave, përcjell albeu.com.

Andrej Babis është etiketuar si "Trumpi i Europës" dhe së fundmi e gjithë vëmendja e mediave botërore është fokusuar tek gruaja e tij e cila quhet Monika.

Me bukurinë dhe sharmin e saj, ajo fitoi me zemrat e popullit dhe po konsiderohet si Zonja e Parë me e bukur në botë. /albeu.com/

Shtuar më 11/12/2017, ora 12:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori