Gripi po terrorizon Europën, kësaj 18-vjeçarje sapo i mori jetën (FOTO LAJM)

Pëlqej
Vajza e re që shikoni në galerinë e bashkëngjitur lajmit ka humbur jetën për shkak të gripit.

Ajo ishte vetëm 18 vjeç dhe familja e saj akoma nuk e beson ngjarjen e rëndë.

Mësohet se ajo fillimisht është prekur nga gripi i cili i kaloi në pneumoni.

Pavarësisht përpjekjeve të mjekëve nuk arritën që 18-vjeçares">18-vjeçares Bethany Walker t'i shpëtonin jetën.

Simptomat përfshijnë temperaturë mbi 38 gradë, dhimbje koke, lodhje, kollë gjoksi, dhimbje barku dhe humbje oreksi. /albeu.com/

Shtuar më 12/01/2018, ora 08:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori