Grindet me gruan, burri ia përplas avionin mbi shtëpi (FOTO LAJM)

Duane Youd, 47 vjeç, pilot i avionëve të vegjël ka zgjedhur një hakmarrje tragjike ndaj bashkëshortes së tij që e kishte denoncuar në polici.

Ai ka ngritur avionin dhe pas disa minutash e ka përplasur në shtëpinë e tij duke gjetur vdekjen e menjëhershme.

Për fat të mirë askush tjetër nuk është dëmtuar, ndërsa policia lokale kjo ishte një formë hakmarrjeje e tij ndaj bashkëshortes. /albeu.com/
Shtuar më 14/08/2018, ora 10:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori