Greta Koci provokon keq fansat me gjoksin e saj (FOTO LAJM)

Greta Koci ka provokuar fansat në "Instagram" duke u shfaqur mjaft joshëse.

Këgëtarja shqiptare me anë të një video ka bllokuar rrjetin.

Greta kësaj radhe qëllimisht ka provokuar me gjoksin e saj. Vlen të kujtojmë faktin se ajo deri më tani ka kryer disa ndërhyrje estetike, dhe se prapë vazhdon të përdor efekte photoshopi vazhdimisht.
Shtuar më 12/07/2019, ora 09:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori