Greg Rama ka dy fjalë të ndjera për miken e zemrës që i mori tërmeti (FOTO LAJM)

Tërmeti i mëngjesit të së martës ka marrë jetët dhe të disa prej njerëzve të afërt të kryeministrit Rama.

Në një postim në rrjetin social, djali i Edi Ramës, Gregor Rama, ka shkruar se mes viktimave të tërmetit të së martës ka dhe persona të afërt me të.

Greg Rama njoftoi se "njeriu i tij i afërt së bashku me vëllanë e prindërit janë gjetur nën rrënoja.”

Po se fundmi djali i kryeminitrit ka reaguar përsëri në Instagram.

"Lavdia jonë më e madhe nuk është kurrë në rënie, ajo rritet sa herë që bie", shkruan ai.

E afërmja e Gregut ishte Kristi Reçi, 25 vjeçarja të cilës ëndrra për tu bërë një mjeke e ardhshme ju pre në mes./albeu.com

Shtuar më 02/12/2019, ora 15:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori