Grande mohon ndarjen me Big Sean (FOTO LAJM)
Këngëtarja Ariana Grande ka mohuar thashethemet se është drejt ndarjes me partnerin e saj Big Sean. Në një intervistë për “Daily Mail” ajo ka pohuar se informacionet që qarkullojnë për ndarjen e saj nuk janë të vërteta.

Çifti Grande dhe Big Sean për herë ta parë janë shfaqur në muajin tetor dhe më pas janë parë gjithmonë bashkë.

Këngëtarja Grande ka theksuar faktin se ajo vazhdon të ketë një lidhje shumë të mirë me të dashurin e saj Big Sean. /albeu.com/
Shtuar më 04/01/2015, ora 10:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori