E FUNDIT/ Super super Kumbulla! Shqiptari realizon supergol me Romën (VIDEO)
Google Street View nuk të lë të qetë as të ndahesh (FOTO-LAJM)

Një ndarje është gjithmonë e vështirë por kur ajo kapet nga kamerat e Google Street View dhe përjetësohet në web kjo gjë nuk mund të fshihet më nga kujtesa.

Një grua amerikane ndodhej jashtë shtëpisë së të dashurit të saj, duke ngarkuar valixhet që ai i kishte nxjerrë në rrugë, në momentin kur furgoni i “Google” kaloi, duke e bërë pjesë të imazhit të një rruge kaliforniane. Në fotografimin e disa qyteteve në shtete të ndryshme të botës, kjo nuk është e para herë që ndodh një e papritur me “Google Steet View”, i cili në të shkuarën ka kapur edhe imazhe të tjera të sikletshme. /albeu.com/
Shtuar më 31/05/2013, ora 11:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori