"Gjyshja ime i ka më të mira se ti", Enca i kthehet komentuesit (FOTO LAJM)

Këngëtarja Enca Haxhia është një nga këngëtaret më të komentuara në rrjetet sociale.

Ajo numëron 1.9 milion ndjekës në Instagram dhe kjo bën që Enca të jetë shumë aktive në këtë rrjet social.

Së fundmi enca ka publikuar një foto ku ekspozonte të pasmet e saj, por duket se një komentues nuk e ka pëlqyer duke i thënë se gjyshja e tij i ka të pasmet me të mira.

Gjyshja ime i ka pasmet më të mira se ty, besomë’ i shkruante fansi i saj për foton ku Enca kishte publikuarpasmet.

‘A ja shef shpesh bythën gjyshes’ ja ka kthyer përgjigjen Enca ndjekësit, i cili ka nisur të qesh me përgjigjen e Encës. /albeu.com/
Shtuar më 04/02/2019, ora 15:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori