Gjyshi që sfidon djemtë e rinj dhe "çmend" vajzat (FOTO LAJM)

Bill Hendricks është 67 vjeç dhe ndoshta ka trupin më të palestruar se 90% e popullsisë së botës.

Ky veteran i Korpusit të Detare të Shteteve të Bashkuara shpenzon të paktën dy orë në ditë në palestër dhe ushqehet shëndetshëm për të arritur format perfekte, përcjell albeu.com

Bill është kthyer në hit në rrjetet sociale me mijëra ndjekës që e pëlqejnë dhe e motivijnë atë.

"Mendova se është një mundësi e këndshme për të folur me njerëzit dhe ndoshta t'u tregoja se si unë mbahem në formë. Unë ha të njëjtën gjë çdo ditë. Ndjej kënaqësi kur ha omlet, pula dhe sallatë. Por nuk pi alkool", ka thënë Bill. /albeu.com/


Shtuar më 07/03/2018, ora 16:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori