Mijëra ndjekës, gjyshi më i famshëm i "Instagramit" (FOTO LAJM)

Gjyshi japonez, 84 vjeçar është bërë me 90 mijë ndjekës. E gjithë kjo falë nipit të tij i cili ka realizuar disa foto të gjyshit të tij të cilat janë bërë virale.

Slvr Tetsuya, nga Akita e Japonisë është bërë yll Instagrami.

Ai është mësues kimie në pension, shkruan Daily Mail.Fotot e publikuara kanë treguar për stilin e penzionerit i cili është veshur me brendet e Verements, Burberry dhe Kenzo.

Kjo ka dëshmuar se kur vjen puna tek stili mosha nuk njeh kufij.
Shtuar më 15/06/2019, ora 22:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori