Gjyshja më seksi në botë "çmend" ndjekësit me foto toples (FOTO LAJM)

Gina Stewart konsiderohet si gjyshja më seksi në botë dhe këtë javë ka postuar në Instagram një nga fotot më provokuese të saj.

Fotoja “topless” është më e pëlqyera deri më sot. Kjo foto mori 12 800 pëlqime brenda 20 orëve. Gina Stewart është nënë e 4 fëmijëve dhe gjyshe e një mbese.
Shtuar më 07/04/2019, ora 14:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori