Gjermanja në dilemë, të jetë police apo yll instagrami që t'i kënaqë fansat (FOTO LAJM)

Policia më e bukur në Gjermani, Adrienne Koleshar, 34 vjeçare duhet të vendoë ndërmjet punës së saj police apo modele.

Bjondja mahnitëse po ndiqet nga 557,000 ndjekës në ‘Instagram’, duke i dhënë kështu epitetin policja më e bukur, për shkak të pamjes dhe trupit të saj të formësuar.

Mirëpo, asaj tani i duhet të zgjedh mes të qenit police apo modele.

Në këtë vit, asaj iu dha leje gjashtëmujore pa pagesë nga policia lokale për tu kthyer në shërbim si police me 1 janar 2019.

Por, tani ajo duhet të vendos që ose të heqë dorë nga detyra e saj si oficere e Policisë Gjermane ose modele.
Shtuar më 09/12/2018, ora 16:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori