Gjakmarrja, policia ruan 24 orë shtëpinë dhe djalin e vetëm të familjes (FOTO-LAJM)

Njësiti i Policisë së Kosovës, ROSU ruan 24-orë shtëpinë e familjes Kelmendi, së cilës tashmë u ka mbetur vetëm një djalë në shtëpi, pasi që të gjithë janë vrarë nga hakmarrja. Familjarët shprehen se kanë frikë të dërgojnë edhe fëmijët në shkollë.

Gjakmarrja mes familjes Elshani dhe Kelmendi daton prej disa vjetësh ku deri më sot thuhet se janë vrarë 14 persona nga të dy familjet. /albeu.com/
Shtuar më 06/09/2014, ora 16:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori