Gili bëhet nostalgjike, publikon foto të 25 viteve më parë (FOTO LAJM)

Gjatë kohës së pandemisë COVID-19 pothuajse të gjitha fytyrat publike po respektojnë urdhrat e qeverisë për qëndrim në shtëpi.Ata po përdorin metoda të ndryshme për të kaluar kohën e tyre.

Disa po këndojnë, kërcejnë me programin Tik Tok, disa po shikojnë fotografi nga e kaluara siç ka bërë në këtë rast, këngëtarja Gili.

Në Instagramin e saj, ka publikuar një imazh 25 vite më parë nga festivali i RTSH-së. Në foto, shihet bashkë me Aurela Gaçen dhe Mira Bregun.
Shtuar më 15/04/2020, ora 21:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori