Gigi tashmë një modele mami, Dua Lipa nuk kursen komplimentat për kunatën (FOTO LAJM)

Gigi Hadid është kthyer tashmë në një ikonë mode dhe këtë e dimë të gjithë.

Edhe pas shtatzënisë ajo na la të kuptojmë se është lindur për të qenë modele, teksa pozoi në Instagram e veshur sportive para pasqyrës duke u shfaqur në super formë.

Së fundmi super modelja ka ndarë disa foto nga seti i saj për Alexander Wang, që shënon edhe rikthimin e saj në botën e modelingut pas lindjes së vajzës.

25-vjeçarja postoi disa foto në llogarinë e saj në Instagram të mërkurën, duke na lënë të gjithëve me gojë hapur.

setin e parë ajo u shfaq me një kostum elegant të zi, teksa mbante një çantë të vogël të bardhë, varse prej ari dhe këpucë me printe zebre.

Suits her! Gigi Hadid ëas dressed to kill in several throëback snaps she posted from her Alexander Wang shoot on Wednesday

setin e dytë ajo u shfaq me një look të mprehtë, e veshur me një pelerinë blu të tejdukshme, xhinse klasike dhe bluzën e bardhë të thjeshtë. Këtë herë flokët i kishte të çrregulltë, teksa kishte veshur sandale me pendë.

City girl: The model ëorked a sheer, midnight blue duster that cascaded over her classic acid ëash jeans and plain ëhite T-shirt

setin e tretë ajo u shfaq e veshur me një xhaketë lëkure të mbyllur, pantallona me vija dhe të njëjtat këpucë me printe zebre.

Chic and sophisticated: For the most part, Hadid ëorked an array of sleek looks

Ky rikthim ishte me të vërtetë “WOW” e i këtij mendimi duket të jetë edhe Dua Lipa, kunata e saj, që i ka lënë një koment.

“Woë, bukuri!”– ka shkruar këngëtarja me origjinë shqiptare duke marrë vëmendjen e të gjithëve, duke treguar edhe një herë mbështetjen ndaj kunatës dhe shoqes së saj.

Gigi mirëpriti fëmijën e saj të parë me Zayn Malik në shtator, teksa çifti i famshëm ende nuk e ka zbuluar emrin e saj, megjithëse fansat e kanë quajtur vajzën e tyre ‘Zigi’.

Çifi duket se ka vendosur po ashtu për ta mbajtur vajzën e tyre larg vëmendjes për javët e para të jetës së saj, dhe kanë ndarë deri tani foto duke e fshehur portretin e saj.


Shtuar më 20/11/2020, ora 09:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori