Gëzuar ditëlindjen, Hillary Clinton (FOTO LAJM)

Ajo është Hillary Clinton.

Ajo është më shumë se një senatore e Nju Jorkut.

Zonja Clinton është mbi të gjitha mbrojtëse e vlerave të demokracisë kudo nëpër botë.

Hillary Clinton sot ka ditëlindjen.

Ish-sekretarja e shtetit amerikan ka lindur më 26 tetor 1947 dhe e festoi ditëlindjen e saj.

Liderë nga e gjithë bota e uruan politikanen, e cila solli ndryshime për njerëzit kudo nëpër botë./albeu.com/
Shtuar më 27/10/2014, ora 10:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori