Getoari i propozoi martesë, por përgjigja e Marinës...(FOTO LAJM)

Lajmi që Getoar Selimi dhe Marina Vjollca do ta kurorëzonin lidhjen e tyre u përfol shumë në media kohët e fundit. E vërteta u zbulua kur Marina sfiloi e veshur me fustan të bardhë dhe reagimi i Getit ishte i menjëhershëm.

Ai i dedikoi një postim në profilin e tij në Instagram ku shkruante se mezi po priste ta shihte nuse ditën e dasmës.

Më ke emocionuar shumë drita e syve të mi, ishte përgjigja e Marinës, që përngjan me një “po” të nënkuptuar./albeu.com/

Shtuar më 14/05/2017, ora 22:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori