Getoar Selimi bën tatuazh "Ali Pashë Tepelenën" (FOTO LAJM)

Getoar Selimi ka shtuar koleksionin e tatuazheve të tij, duke bërë edhe "Ali Pashë Tepelenën". Reperi ka vizatuar në trupin e tij portretin e Ali Pashë Tepelenës.

Sikundër dhe yjet e tjerë të show-bizzit edhe ai ka shfrytëzuar Instagramin për të treguar se çfarë ka gdhendur në trupin e tij. /albeu.com/Shtuar më 14/04/2015, ora 11:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori