Getinjo prezanton nënën e tij (FOTO LAJM)

Pak kohë më parë, largimi i Mozzik dhe Getinjos nga “On Records” u përfol shumë për nga mënyra sesi ndodhën ngjarjet.

Këtë herë Getinjo ka prezantuar nënën e tij.

“Gjithë çfarë unë jam ose shpresoj me qenë, i detyrohem nënës time”.

Duket se nëna e tij është mjaft simpatike. /albeu.com/
Shtuar më 08/06/2018, ora 09:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori