Gentjan Zenelaj-Veliajt: Të dija hajdut, por qënke edhe burrec (FOTO LAJM)

Aktori dhe moderatori Gentjan Zenelaj ka reaguar ashpër ndaj heqjes së gërmave të Teatrit Kombëtar duke e bërë atë gati për t'u prishur.

Në lidhje me këtë veprim, Zenelaj përmes një statusi në Facebook, thotë se përgjegjës është Veliaj.

“E kam ditur gjithmonë që hajdut...e kam ditur gjithmonë qe je skuth...e kam ditur gjithmonë që je gënjeshtar...por qënke edhe burrec....Me këtë gjest nuk me trishtove fare...thjesht jam i qetë..jam i qetë sepse isha i bindur që je ky që je... O BURREC....nuk e bëjnë gërmat Teatrin Kombëtar ....Ps; u bëre njësoj me ata që vjedhin kapakë pusetash ???? (me fal se vura emojin e gabuar ...) go????yourself “, shkruan Zenelaj.
Shtuar më 26/04/2019, ora 17:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori