Genta nuk ka të ndalur, 'djeg' skenën (FOTO LAJM)

Sezoni veror ka qënë mjaft i ngjeshur me data të caktuara më herët për këngëtaren Genta Ismajli.

Fotot që ajo ka ndarë me të gjithë ndjekësit në Instagram, tregojnë se këngëtarja nuk ka të ndalur dhe se çdo ditë ndodhet në skena të ndryshme, për të performuar para fansave.

Ky vit padiskutim ka qënë viti i Gentës, ndërsa sukseset ajo i përcjell në rrjetet sociale. /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2014, ora 15:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori