Genta Ismajli merr propozimin romantik për martesë (FOTO LAJM)

Ditën e djeshme Genta Ismajli publikoi në Instagram-in e saj fotosurprizës magjike që i ka bërë u dashuri i saj biznesmen.

Hysen Usta kishte shkruar në urën ikonike të Bosforit fjalë dashurie dhe mesa duket surpriza nuk ka mbetur me kaq.

“nzoom” ka publikuar një foto të çiftit ku shfaqen në një jaht luksoz dhe në sfond ka fishekzjarre.

Thuhet se pas surprizës fshihet një propozim për martesë, që me siguri Genta do të na zbulojë më tepër detaje në vazhdim.

Shtuar më 08/12/2019, ora 13:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori