Genta e Big Brother bën komentin epik: Kjo ka më shumë operacione se unë (FOTO LAJM)

Që prej bujës që bëri me pjesmarrjen në Big Brother, Genta Gjalpi ka qenë gjithmonë një nga vajzat shumë të komentuara në media nisuer edhe nga deklaratat e saj të bujshme.

Si gjithmonë Genta është treguar moskokçarëse dhe pa komplekse duke treguar hapur të veretën.

Edhe se fundmi në një faqe bukurie në Instagram ku shkruhet për një vajzë që dukshëm ka ndërhyrje "Bukuri natyrale", Genta nuk ka kaluar pa lënë një koment epik:

"Kjo ka bërë operacione më shumë se unë çfarë natyrale thua", shkruan ajo dhe komenti është pëlqyer me qindra herë./albeu.com/
Shtuar më 22/05/2020, ora 14:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori