Gena rrëfen arsyen pse u nda nga bashkëshortja (FOTO LAJM)

Si rrallëherë më parë, këngëtari famshëm korçar Gena është shprehur mbi jetën e tij private.

Martesa e tij e parë me nënën e dy vajzave të tij ka përfunduar shumë vite më parë dhe i pyetur për marrëdhënien që ai ka me të sot, Gena përgjigjet:

“Raportet me gruan e parë i kam thjesht për të takuar kalamajtë. Janë raporte që duhet të jenë kështu sepse janë fëmijët në mes.”

Sakaq për gruan e tij të dytë, Lorenën, me të cilën Gena ka një marrëdhënie 10-vjeçare, ai shprehet se ajo është shumë e kuptueshme dhe është krahu i tij i djathtë. /albeu.com/
Shtuar më 01/07/2017, ora 11:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori