Gangsteri 60-vjeçar mbulon çdo pjesë të trupit me tatuazhe (FOTO LAJM)

Një jetë mes krimit dhe luftës po motivon një gangster nga Melbourne për të bërë tatuazh çdo pjesë të trupit të tij, duke përfshirë edhe sytë e tij, si një formë ekstreme të vetëvendosjes.

John Kenney, 60 vjeç, e ka mbuluar trupin e tij me bojë si një kujtim të jetës së dhunshme që ka bërë që në moshën 7 vjecare kur rrihej nga babai në shtëpi, përcjell albeu.com

moshën 12 vjeç ai filloi të konsumonte drogë për herë të parë të cilën e ka vazhduar për shumë vite.

"Po, ju mund të më thërrisni një gangster,unë kam shitur dhe importuar drogë, askush nuk mundi të më kontrollonte", tha ai për Daily Mail Australia. /albeu.com/Shtuar më 04/01/2018, ora 10:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori