Galaxy Note 7 në vend të Note 6 (FOTO LAJM)

Samsung duket se do të punojë për të sjellë në treg modelin Galaxy Note 7 dhe jo 6 siç pretendohej më parë.

Samsung Galaxy Note 7 pritet të ketë ekran prej 5.8 inç të ndërtuar me Super AMOLED dhe rezolucion prej 1440×2560 pikselëve. Procesori i pajisjes do të jetë Snapdragon 823 me Adreno 530 GPU.

Pajisja poashtu pritet të jetë e përbërë nga RAM memoria prej 6GB dhe kamera 12 megapiksel.

Ndërkohë nuk ka asnjë informacionb në lidhje me çmimin që ai mund të ketë në treg. /albeu.com/
Shtuar më 14/06/2016, ora 12:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori